Praktyczny trading

Zadzwoń i spytaj o termin szkolenia: 22 201 95 70

Szkolenie Light

Praktyczny trading – to seria spotkań podczas których, będę omawiać ważne aspekty tradingowe. Osobiście działałem przez długi czas w pojedynkę, miałem biuro w domu i doświadczyłem, że samemu bywa ciężko. W pewnym momencie doszedłem do sytuacji, w której chciałem coś z kimś przedyskutować, ale nie bardzo miałem z kim. W końcu, ile dziewczyna lub żona może znieść, prawda?! Seria tych spotkań dedykowana jest osobom, które działają już na rynku, natknęły się na jakiś problem, są w martwym punkcie lub też zwyczajnie chcą coś skonsultować.

Opowiem o tym,  jak podchodzę do tradingu i co sprawdza się u mnie na wykresie. Podzielę się tym, gdzie napotkałem problemy i jak znalazłem na nie rozwiązanie. Jestem zwolennikiem jak najprostszego podejścia do analizy wykresu – SMA + struktura szczytów i dołków ceny. Nieprzypadkowo spekuluję na bardzo niskich przedziałach czasowych m1 i m15, ponieważ dostosowałem swój trading do sesji tradingowych w Europie. Zależało mi, aby rozpoczynać pracę o 8:00 i kończyć o 18:00 z zamkniętymi transakcjami.

Wychodzę z założenia, że większość z Was podstawy ma już za sobą lub też ewentualnie doczyta je później. Dzięki temu podczas spotkań będziemy mogli pracować od razu na wykresie, bez zbędnej teorii.
Na koniec zaprezentuję swoje transakcje, które wykonałem. Będziemy je wspólnie analizować, zarówno te dobre oraz te złe.
Zapraszam do działania!