XTB YOUNG to unikatowa marka, która obejmuje trzy programy skierowane do osób posiadających status studenta, które nie ukończyły 26 roku życia. Ma za zadanie wspieranie edukacji młodych Polaków w zakresie inwestycji i analizy sytuacji na rynkach finansowych. Misją projektu jest szeroko pojmowana edukacja poprzez praktykę, pracę własną w oparciu o udostępnione materiały szkoleniowe oraz kontakt z doświadczoną kadrą XTB. Projekt jest podzielony na trzy filary: konkurs organizowany raz w roku - XTB YOUNG CUP, cykl warsztatów - XTB YOUNG LAB oraz program stażu dla osób uczestniczących w programach wymiany międzynarodowej, biegle posługujących się językiem obcym – XTB YOUNG INT.

Zarejestruj się w konkursie inwestycyjnym - start 08 maja.

Moje zainteresowanie rynkami finansowymi zrodziło się w czasie studiów. Jestem przykładem typowego samouka i osoby, która samodzielnie szuka nowych rozwiązań. Treading Academia to idealne miejsce dla osób samodzielnie budujących swoje doświadczenie z rynkami.

Marta, Kraków

Brak czasu i natłok obowiązków to problem każdego z nas. Często szukamy rozwiązań, które pozwalają nam zaoszczędzić nasz cenny czas. Dla mnie takim rozwiązaniem jest TA, mogę znaleźć tu wszystko czego potrzebuję do rozwijania swoich pasji związanych z rynkami zagranicznymi.

Tomasz, Toruń