Sztuka spekulacji po latach

Chcesz spekulować na rynku polskim i międzynarodowym? Mamy również coś dla Ciebie: „Sztuka spekulacji po latach” autorstwa Zenona Komara to obszerna publikacja dotycząca spekulacji na rynkach akcji, funduszy ETF, a także opcji. Książka, która może służyć przez lata i wspierać każdego inwestora.

Fragment Wstępu:

"Kiedy wiele lat temu rozpocząłem pisanie "Sztuki spekulacji", nie przyszło mi do głowy, że dwadzieścia lat później książka ta doczeka się nowego rozszerzonego wydania.
Początkowo pisałem ją do szuflady, dla siebie.
W 1992 r. Centrum Prywatyzacji w Warszawie poprosiło mnie o przygotowanie materiału i poprowadzenie kursu analizy technicznej dla pierwszych w Polsce kandydatów na doradców inwestycyjnych. Rosnące zainteresowanie budzącym się rynkiem kapitałowym stało się bezpośrednim impulsem do poprawienia, uzupełnienia i wydania leżącej od lat w szufladzie "Sztuki spekulacji". Łut szczęścia sprawił, że wydanie jej wiosną 1993 r. zbiegło się z wielką hossą. Dzięki hossie na warszawskiej giełdzie i wielkiemu popytowi na książki o tematyce rynkowej w tamtym czasie "Sztuka spekulacji" stała się bestsellerem i rozeszła się w nakładzie 50 tysięcy egzemplarzy w ciągu niespełna roku.
Niedawno sięgnąłem po nią znowu, by przekonać się, czy ciągle jest aktualna. Doszedłem do wniosku, że książka porusza wiele tematów zbyt pobieżnie, a inne pomija w ogóle. Na przestrzeni lat czas dopisał wiele wątków, a ja zdobyłem nowe doświadczenia, którymi chętnie się z Państwem podzielę. Po dwudziestu latach oddaję do Państwa rąk nową "Sztukę spekulacji" nie tylko z ogromną satysfakcją, ale również z przekonaniem, że ma ona charakter ponadczasowy."