O nas

Misja
Sukces na rynku kapitałowym to nie tylko umiejętności, ale także wiedza, która pozwala na zrozumienie zasad jego funkcjonowania. To przekłada się na świadome decyzje inwestycyjne oraz wysoką skuteczność i lepsze rezultaty.

XTB dba o szerzenie świadomości inwestycyjnej zarówno wśród początkujących, jak i doświadczonych uczestników rynku. Projekt Trading Academy został poświęcony działalności edukacyjnej wśród Klientów, osób zainteresowanych inwestycjami, a także studentów.

Forex? GPW? Opcje? Kontrakty CFD?

Dowiedz się więcej o możliwościach inwestycyjnych i wybierz coś dla siebie. Trading Academy powstało, by poszerzanie wiedzy z zakresu interesujących Cię tematów było jeszcze prostsze, przyjemniejsze i przede wszystkim skuteczne.

Bądź na bieżąco. Sprawdzaj naszą ofertę szkoleń, wydarzeń i projektów studenckich na Trading Academy. Czytaj nasze materiały edukacyjne i literaturę, jaką współtworzymy. Ucz się i osiągaj cele, nie marzenia!

W Trading Academy otrzymasz materiały edukacyjne, szkolenia online, szkolenia stacjonarne,
kursy, komentarze analityczne, bazę wiedzy, czy słownik pojęć.

Treści w serwisie są tworzone ze względu na poziom zaawansowania użytkowników i ich aktywność w inwestycjach. Każdy inwestor znajdzie tu coś dla siebie.

Zachęcamy do korzystania.

Zespół XTB